Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 84 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zbyněk Červený | 84 | 2 241 356 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zbyněk Červený | 7 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 104 407 Kč | 13 smluv za celkem 423 205 Kč | 14 smluv za celkem 467 832 Kč | 12 smluv za celkem 422 303 Kč | 13 smluv za celkem 459 426 Kč | 8 smluv za celkem 248 667 Kč | 3 smlouvy za celkem 115 516 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Pardubic a.s. | 84 | 2 241 356 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Služby města Pardubic a.s. | 7 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 104 407 Kč | 13 smluv za celkem 423 205 Kč | 14 smluv za celkem 467 832 Kč | 12 smluv za celkem 422 303 Kč | 13 smluv za celkem 459 426 Kč | 8 smluv za celkem 248 667 Kč | 3 smlouvy za celkem 115 516 Kč |