Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FREDOS, spol. s r.o. | 12 | 1 605 002 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FREDOS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 118 192 Kč | 1 smlouva za celkem 7 260 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 80 000 Kč | 1 smlouva za celkem 91 307 Kč | 1 smlouva za celkem 72 713 Kč | 2 smlouvy za celkem 891 455 Kč | 1 smlouva za celkem 62 255 Kč | 1 smlouva za celkem 281 820 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 118 192 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 7 260 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 80 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 3 | 228 267 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 72 713 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 816 750 Kč |
| Dětské centrum Svitavy | 1 | 281 820 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 192 Kč | ||||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 7 260 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 12 | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 307 Kč | 1 smlouva za celkem 74 705 Kč | 1 smlouva za celkem 62 255 Kč | ||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 72 713 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 816 750 Kč | ||||||||||
| Dětské centrum Svitavy | 1 smlouva za celkem 281 820 Kč |