Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PREMS HIKONE s.r.o. | 8 | 1 064 718 Kč |
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 158 431 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PREMS HIKONE s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 294 711 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 106 069 Kč | 3 smlouvy za celkem 454 325 Kč | 1 smlouva za celkem 209 613 Kč | ||||||
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 158 431 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 158 431 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 3 | 400 394 Kč |
| Město Hranice | 1 | 160 000 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 1 | 209 613 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 158 431 Kč | ||||||||||
| Město Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ST SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 106 069 Kč | 2 smlouvy za celkem 294 325 Kč | |||||||||
| Město Hranice | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | ||||||||||
| Město Nové Město nad Metují | 1 smlouva za celkem 209 613 Kč |