Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lubor Sedlář | 25 | 6 413 855 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lubor Sedlář | 1 smlouva za celkem 71 269 Kč | 1 smlouva za celkem 290 388 Kč | 2 smlouvy za celkem 834 396 Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 165 673 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 6 156 634 Kč |
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 3 | 65 900 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 111 320 Kč |
| Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 1 | 80 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 71 269 Kč | 1 smlouva za celkem 290 388 Kč | 2 smlouvy za celkem 834 396 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 165 673 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 954 492 Kč | ||||
| Střední škola polytechnická Kyjov, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 65 900 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč | ||||||||||
| Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč |