Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Dobeš | 12 | 2 082 848 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Marek Dobeš | 1 smlouva za celkem 132 845 Kč | 2 smlouvy za celkem 97 400 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 169 419 Kč | 2 smlouvy za celkem 89 660 Kč | 1 smlouva za celkem 290 615 Kč | 1 smlouva za celkem 141 066 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 132 845 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 97 400 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 711 537 Kč |
| Město Vítkov | 1 | 141 066 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 132 845 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 smlouva za celkem 97 400 Kč | ||||||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 169 419 Kč | 1 smlouva za celkem 89 660 Kč | 1 smlouva za celkem 290 615 Kč | |||||||
| Město Vítkov | 1 smlouva za celkem 141 066 Kč |