Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dušan Kopůnec | 40 | 4 092 701 Kč |
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 2 | 223 314 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dušan Kopůnec | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 87 377 Kč | 8 smluv za celkem 676 415 Kč | 8 smluv za celkem 669 905 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 920 512 Kč | 5 smluv za celkem 513 074 Kč | 1 smlouva za celkem 114 561 Kč | |||
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 108 753 Kč | 1 smlouva za celkem 114 561 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 40 | 4 092 701 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 87 377 Kč | 8 smluv za celkem 676 415 Kč | 8 smluv za celkem 669 905 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 920 512 Kč | 5 smluv za celkem 513 074 Kč | 1 smlouva za celkem 114 561 Kč |