Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Božtěšice | 9 | 618 159 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Božtěšice | 2 smlouvy za celkem 55 512 Kč | 1 smlouva za celkem 35 100 Kč | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 1 smlouva za celkem 74 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 222 487 Kč | 1 smlouva za celkem 41 591 Kč | 1 smlouva za celkem 105 469 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 8 | 618 159 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Ústí nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 smlouvy za celkem 55 512 Kč | 1 smlouva za celkem 35 100 Kč | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 1 smlouva za celkem 74 000 Kč | 1 smlouva za celkem 222 487 Kč | 1 smlouva za celkem 41 591 Kč | 1 smlouva za celkem 105 469 Kč | ||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |