Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Malířský závod Chmelík s.r.o. | 1 | 88 480 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 71 520 Kč |
| Mateřská škola Meziškolská | 3 | 361 591 Kč |
| Lukáš Pučelík | 1 | 56 990 Kč |
| Ing. Jitka Fričová | 1 | 170 000 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ERTUS-školní jídelny, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 2 | 164 980 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43 | 1 | 50 403 Kč |
| MIRAKULUM s.r.o. | 1 | 87 212 Kč |
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lukáš Červenka | 2 | 132 000 Kč |
| Twigsee, s.r.o. | 1 | 14 000 Kč |
| Přemysl Škarka | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Malířský závod Chmelík s.r.o. | 1 smlouva za celkem 88 480 Kč | ||||||||||
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 71 520 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Meziškolská | 1 smlouva za celkem 191 591 Kč | 1 smlouva za celkem 170 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Lukáš Pučelík | 1 smlouva za celkem 56 990 Kč | ||||||||||
| Ing. Jitka Fričová | 1 smlouva za celkem 170 000 Kč | ||||||||||
| CK2 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ERTUS-školní jídelny, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BOXED, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 84 990 Kč | 1 smlouva za celkem 79 990 Kč | |||||||||
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43 | 1 smlouva za celkem 50 403 Kč | ||||||||||
| MIRAKULUM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 87 212 Kč | ||||||||||
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lukáš Červenka | 2 smlouvy za celkem 132 000 Kč | ||||||||||
| Twigsee, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 000 Kč | ||||||||||
| Přemysl Škarka | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Meziškolská | 16 | 939 325 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 191 591 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Meziškolská | 1 smlouva za celkem 88 480 Kč | 1 smlouva za celkem 71 520 Kč | 1 smlouva za celkem 56 990 Kč | 5 smluv za celkem 409 133 Kč | 2 smlouvy za celkem 87 212 Kč | 6 smluv za celkem 225 990 Kč | |||||
| Městská část Praha 6 | 1 smlouva za celkem 191 591 Kč | ||||||||||
| SNEO, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |