Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JEZL ELEKTRO s.r.o. | 1 | 1 140 153 Kč |
| Stavební údržba Jaroš & Slávik, s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| ADALU s.r.o. | 1 | 543 290 Kč |
| BT-VUSTE , spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Josef Brázda | 1 | 0 Kč |
| Jan Hliňák | 1 | 258 214 Kč |
| Vyřešímeto.cz, s.r.o. v likvidaci | 1 | 535 786 Kč |
| Dragür s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MC Invest Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bohuslav Kordovský | 1 | 113 000 Kč |
| Vertikály - výškové a stavební práce s.r.o. | 1 | 95 000 Kč |
| OPTIMIS spol. s r.o. | 5 | 1 106 401 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 5 639 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 68 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JEZL ELEKTRO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Stavební údržba Jaroš & Slávik, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| ADALU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 543 290 Kč | ||||||||||
| BT-VUSTE , spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Josef Brázda | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Hliňák | 1 smlouva za celkem 258 214 Kč | ||||||||||
| Vyřešímeto.cz, s.r.o. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 535 786 Kč | ||||||||||
| Dragür s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MC Invest Czech s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bohuslav Kordovský | 1 smlouva za celkem 113 000 Kč | ||||||||||
| Vertikály - výškové a stavební práce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | ||||||||||
| OPTIMIS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 5 687 Kč | 1 smlouva za celkem 87 040 Kč | 1 smlouva za celkem 5 639 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 17 | 1 smlouva za celkem 5 639 Kč | ||||||||||
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 smlouva za celkem 68 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OPTIMIS spol. s r.o. | 26 | 5 286 936 Kč |
| Městská část Praha 17 | 3 | 1 032 763 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 5 639 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OPTIMIS spol. s r.o. | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 16 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 218 000 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 17 | 1 smlouva za celkem 5 687 Kč | 1 smlouva za celkem 87 040 Kč | 1 smlouva za celkem 940 036 Kč | ||||||||
| Kolektory Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 5 639 Kč |