Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELAB, s.r.o. | 7 | 3 601 929 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TELAB, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 621 162 Kč | 1 smlouva za celkem 621 162 Kč | 1 smlouva za celkem 651 717 Kč | 1 smlouva za celkem 651 717 Kč | 1 smlouva za celkem 639 606 Kč | 1 smlouva za celkem 416 565 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český metrologický institut | 6 | 3 601 929 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 621 162 Kč | 1 smlouva za celkem 621 162 Kč | 1 smlouva za celkem 651 717 Kč | 1 smlouva za celkem 651 717 Kč | 1 smlouva za celkem 639 606 Kč | 1 smlouva za celkem 416 565 Kč | |||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč |