Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T K Centrum spol. s r.o. | 12 | 869 615 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| S T K Centrum spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 66 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 148 830 Kč | 1 smlouva za celkem 89 298 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 713 Kč | 2 smlouvy za celkem 171 155 Kč | 1 smlouva za celkem 74 415 Kč | 1 smlouva za celkem 65 805 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 90 000 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 8 | 639 396 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| CENDIS, s.p. | 2 | 140 220 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||||
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 1 smlouva za celkem 66 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 148 830 Kč | 1 smlouva za celkem 89 298 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 713 Kč | 2 smlouvy za celkem 171 155 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENDIS, s.p. | 1 smlouva za celkem 74 415 Kč | 1 smlouva za celkem 65 805 Kč |