Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 39 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ivan Patřičný | 39 | 3 856 727 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ivan Patřičný | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | 2 smlouvy za celkem 114 345 Kč | 3 smlouvy za celkem 386 535 Kč | 3 smlouvy za celkem 376 872 Kč | 5 smluv za celkem 454 160 Kč | 5 smluv za celkem 464 292 Kč | 5 smluv za celkem 444 877 Kč | 5 smluv za celkem 499 259 Kč | 6 smluv za celkem 660 967 Kč | 3 smlouvy za celkem 258 928 Kč | 1 smlouva za celkem 120 262 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 29 | 2 816 570 Kč |
| Městský obvod Pardubice II | 7 | 761 857 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 121 000 Kč |
| Městský obvod Pardubice VII | 2 | 157 300 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | 2 smlouvy za celkem 114 345 Kč | 3 smlouvy za celkem 386 535 Kč | 3 smlouvy za celkem 376 872 Kč | 5 smluv za celkem 454 160 Kč | 5 smluv za celkem 464 292 Kč | 5 smluv za celkem 444 877 Kč | 5 smluv za celkem 499 259 Kč | |||
| Městský obvod Pardubice II | 5 smluv za celkem 539 967 Kč | 1 smlouva za celkem 101 628 Kč | 1 smlouva za celkem 120 262 Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Městský obvod Pardubice VII | 2 smlouvy za celkem 157 300 Kč |