Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 1 | 76 840 Kč |
| SILENA Valašské Klobouky, s.r.o. | 9 | 2 151 362 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Valašské Klobouky | 1 smlouva za celkem 76 840 Kč | ||||||||||
| SILENA Valašské Klobouky, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 840 Kč | 2 smlouvy za celkem 237 000 Kč | 1 smlouva za celkem 270 000 Kč | 1 smlouva za celkem 458 515 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 566 685 Kč | 1 smlouva za celkem 542 322 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 5 | 1 102 040 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 507 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 542 322 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Valašské Klobouky | 1 smlouva za celkem 76 840 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 458 515 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 566 685 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 237 000 Kč | 1 smlouva za celkem 270 000 Kč | |||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 smlouva za celkem 542 322 Kč |