Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACIER s.r.o. | 18 | 6 255 290 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ACIER s.r.o. | 5 smluv za celkem 809 774 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 458 353 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 111 381 Kč | 2 smlouvy za celkem 338 945 Kč | 1 smlouva za celkem 197 182 Kč | 1 smlouva za celkem 572 491 Kč | 2 smlouvy za celkem 194 641 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 15 | 5 552 119 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 130 680 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 572 491 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Úřad práce České republiky, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 5 smluv za celkem 809 774 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 458 353 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 111 381 Kč | 2 smlouvy za celkem 338 945 Kč | 1 smlouva za celkem 197 182 Kč | 1 smlouva za celkem 63 961 Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 130 680 Kč | |||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 572 491 Kč |