Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 46 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lenka Štechová | 46 | 4 865 012 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lenka Štechová | 5 smluv za celkem 687 303 Kč | 4 smlouvy za celkem 289 368 Kč | 7 smluv za celkem 694 549 Kč | 12 smluv za celkem 385 184 Kč | 5 smluv za celkem 744 821 Kč | 3 smlouvy za celkem 325 280 Kč | 5 smluv za celkem 666 615 Kč | 1 smlouva za celkem 265 956 Kč | 3 smlouvy za celkem 415 935 Kč | 1 smlouva za celkem 390 001 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 46 | 4 865 012 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 5 smluv za celkem 687 303 Kč | 4 smlouvy za celkem 289 368 Kč | 7 smluv za celkem 694 549 Kč | 12 smluv za celkem 385 184 Kč | 5 smluv za celkem 744 821 Kč | 3 smlouvy za celkem 325 280 Kč | 5 smluv za celkem 666 615 Kč | 1 smlouva za celkem 265 956 Kč | 3 smlouvy za celkem 415 935 Kč | 1 smlouva za celkem 390 001 Kč |