Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 73 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,70 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAŠ stavby s.r.o. | 1 | 1 325 670 Kč |
| Městské lesy Ivančice | 62 | 69 346 573 Kč |
| Technické služby CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Petr Lavička | 2 | 484 000 Kč |
| Bc. Radek Klouda | 1 | 0 Kč |
| František Chrást | 2 | 484 000 Kč |
| DATO-FOREST s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 6 | 25 853 316 Kč |
| IBAU CZ s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| ALNIO Group s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing. Petr Dejmal | 1 | 118 580 Kč |
| ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| REAL-GRANT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bohuslav Dočkal | 1 | 0 Kč |
| FOREST MERI s.r.o. | 3 | 4 607 801 Kč |
| Regioprojekt Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GreenMech, s.r.o. | 1 | 571 120 Kč |
| 1 | 360 580 Kč | |
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 | 1 286 956 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 763 129 Kč |
| Josef Gronych | 1 | 0 Kč |
| Ježek Jiří, Ing. | 1 | 411 400 Kč |
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Anna Procházková | 4 | 0 Kč |
| Aleš Brűckner | 1 | 394 460 Kč |
| Marcel Fráňa | 3 | 0 Kč |
| Zdeněk Dočkal | 1 | 0 Kč |
| Karel Smejkal | 2 | 0 Kč |
| Jaroslav Helma | 1 | 0 Kč |
| PAG STAV, s.r.o. | 2 | 922 792 Kč |
| Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným | 1 | 240 790 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LAŠ stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Městské lesy Ivančice | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 9 mil. Kč | 11 smluv za celkem 14 mil. Kč | 10 smluv za celkem 5 mil. Kč | 8 smluv za celkem 11 mil. Kč | 7 smluv za celkem 7 mil. Kč | 9 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 922 722 Kč | |
| Technické služby CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Lavička | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Bc. Radek Klouda | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| František Chrást | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| DATO-FOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||
| IBAU CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| ALNIO Group s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ing. Petr Dejmal | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | ||||||||||
| ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REAL-GRANT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bohuslav Dočkal | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| FOREST MERI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Regioprojekt Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GreenMech, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 571 120 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 360 580 Kč | |||||||||||
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 smlouva za celkem 763 129 Kč | ||||||||||
| Josef Gronych | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ježek Jiří, Ing. | 1 smlouva za celkem 411 400 Kč | ||||||||||
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Anna Procházková | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Aleš Brűckner | 1 smlouva za celkem 394 460 Kč | ||||||||||
| Marcel Fráňa | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Zdeněk Dočkal | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karel Smejkal | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jaroslav Helma | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PAG STAV, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 922 792 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným | 1 smlouva za celkem 240 790 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 56 | 44 153 213 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 13 | 26 525 279 Kč |
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 1 669 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond, Městské lesy Ivančice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské lesy Ivančice | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 9 mil. Kč | 8 smluv za celkem 6 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 830 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 922 722 Kč | |||
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč |