Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 30 | 4 239 235 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | 2 smlouvy za celkem 459 800 Kč | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | 2 smlouvy za celkem 304 315 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 157 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 650 Kč | 5 smluv za celkem 861 520 Kč | 6 smluv za celkem 824 010 Kč | 1 smlouva za celkem 235 950 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 20 | 2 806 595 Kč |
| Město Milevsko | 5 | 742 940 Kč |
| Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671 | 1 | 101 640 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 | 211 750 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 164 560 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 211 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Strakonice | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 304 315 Kč | 4 smlouvy za celkem 578 380 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 650 Kč | 5 smluv za celkem 861 520 Kč | 4 smlouvy za celkem 550 550 Kč | 1 smlouva za celkem 235 950 Kč | |||
| Město Milevsko | 1 smlouva za celkem 459 800 Kč | 1 smlouva za celkem 64 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 300 Kč | 1 smlouva za celkem 61 710 Kč | |||||||
| Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671 | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 smlouvy za celkem 211 750 Kč | ||||||||||
| Město Horažďovice | 1 smlouva za celkem 164 560 Kč | ||||||||||
| Město Vodňany | 1 smlouva za celkem 211 750 Kč |