Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Asociace chovatelů huculského koně, z.s. | 11 | 1 732 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Asociace chovatelů huculského koně, z.s. | 2 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 336 600 Kč | 1 smlouva za celkem 191 200 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 11 | 1 732 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 336 600 Kč | 1 smlouva za celkem 191 200 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč |