Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 65 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 17/01 ZO ČSOP - SEV Mravenec | 65 | 5 324 589 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 17/01 ZO ČSOP - SEV Mravenec | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 6 smluv za celkem 494 244 Kč | 6 smluv za celkem 527 274 Kč | 9 smluv za celkem 681 461 Kč | 7 smluv za celkem 617 260 Kč | 9 smluv za celkem 467 260 Kč | 7 smluv za celkem 480 025 Kč | 6 smluv za celkem 547 370 Kč | 6 smluv za celkem 553 610 Kč | 8 smluv za celkem 906 085 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 60 | 4 563 060 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 761 529 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 5 smluv za celkem 295 140 Kč | 6 smluv za celkem 527 274 Kč | 9 smluv za celkem 681 461 Kč | 6 smluv za celkem 417 260 Kč | 7 smluv za celkem 467 260 Kč | 7 smluv za celkem 480 025 Kč | 6 smluv za celkem 547 370 Kč | 6 smluv za celkem 553 610 Kč | 7 smluv za celkem 543 660 Kč | |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 199 104 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 362 425 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |