Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Koblížek | 15 | 2 172 249 Kč |
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 | 91 512 Kč |
| Město Tábor | 2 | 156 147 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jan Koblížek | 4 smlouvy za celkem 403 112 Kč | 5 smluv za celkem 881 001 Kč | 2 smlouvy za celkem 533 997 Kč | 1 smlouva za celkem 91 512 Kč | 1 smlouva za celkem 60 835 Kč | 1 smlouva za celkem 95 312 Kč | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč | ||||
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 512 Kč | ||||||||||
| Město Tábor | 1 smlouva za celkem 60 835 Kč | 1 smlouva za celkem 95 312 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 11 | 1 818 110 Kč |
| BYTES Tábor s.r.o. | 3 | 247 659 Kč |
| Město Tábor | 1 | 106 480 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 4 smlouvy za celkem 403 112 Kč | 5 smluv za celkem 881 001 Kč | 2 smlouvy za celkem 533 997 Kč | ||||||||
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 512 Kč | 1 smlouva za celkem 60 835 Kč | 1 smlouva za celkem 95 312 Kč | ||||||||
| Město Tábor | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč |