Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Matůšů | 7 | 1 149 610 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 239 542 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Matůšů | 1 smlouva za celkem 175 000 Kč | 1 smlouva za celkem 239 542 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč | 1 smlouva za celkem 94 259 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | 1 smlouva za celkem 106 323 Kč | 1 smlouva za celkem 89 486 Kč | ||||
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 239 542 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Otrokovice | 1 | 175 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 239 542 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 445 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 290 067 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium Otrokovice | 1 smlouva za celkem 175 000 Kč | ||||||||||
| TEHOS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 239 542 Kč | ||||||||||
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | |||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 94 259 Kč | 1 smlouva za celkem 106 323 Kč | 1 smlouva za celkem 89 486 Kč |