Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Turek Lukáš | 9 | 4 948 468 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Turek Lukáš | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 591 000 Kč | 1 smlouva za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 851 400 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 4 948 468 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 591 000 Kč | 1 smlouva za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 851 400 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | ||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |