Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Dolenský | 26 | 10 886 031 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 2 | 4 839 999 Kč |
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| StromyPraha s.r.o. | 2 | 4 839 999 Kč |
| Ladislav Chmura | 1 | 2 419 999 Kč |
| Treemen s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| VERTIKAL M s.r.o. | 2 | 4 839 999 Kč |
| Jiří Matucha | 1 | 2 419 999 Kč |
| Martin Foltánek | 1 | 2 419 999 Kč |
| Stromfit s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tomáš Dolenský | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 159 720 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 500 236 Kč | 3 smlouvy za celkem 977 422 Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| StromyPraha s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Ladislav Chmura | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Treemen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| VERTIKAL M s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Jiří Matucha | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Martin Foltánek | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Stromfit s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 4 | 7 493 529 Kč |
| Město Česká Lípa | 2 | 411 400 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 10 | 1 615 907 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 2 | 250 470 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 216 975 Kč |
| Město Jilemnice | 3 | 397 295 Kč |
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 2 | 250 591 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 249 865 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i., Město Jilemnice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 234 740 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Město Česká Lípa | 1 smlouva za celkem 159 720 Kč | 1 smlouva za celkem 251 680 Kč | |||||||||
| Městská část Praha-Ďáblice | 2 smlouvy za celkem 252 561 Kč | 1 smlouva za celkem 55 176 Kč | 3 smlouvy za celkem 977 422 Kč | 4 smlouvy za celkem 330 748 Kč | |||||||
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | 1 smlouva za celkem 144 595 Kč | |||||||||
| Město Žďár nad Sázavou | 1 smlouva za celkem 104 445 Kč | 1 smlouva za celkem 112 530 Kč | |||||||||
| Město Jilemnice | 2 smlouvy za celkem 267 825 Kč | 1 smlouva za celkem 129 470 Kč | |||||||||
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 2 smlouvy za celkem 250 591 Kč | ||||||||||
| Statutární město Chomutov | 1 smlouva za celkem 249 865 Kč |