Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radka Sádlová | 26 | 5 004 433 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Radka Sádlová | 5 smluv za celkem 372 641 Kč | 2 smlouvy za celkem 556 086 Kč | 3 smlouvy za celkem 669 522 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 164 550 Kč | 4 smlouvy za celkem 800 224 Kč | 3 smlouvy za celkem 519 697 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 26 | 5 004 433 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa nemovitostí Praha 2, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 5 smluv za celkem 372 641 Kč | 2 smlouvy za celkem 556 086 Kč | 3 smlouvy za celkem 669 522 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 164 550 Kč | 4 smlouvy za celkem 800 224 Kč | 3 smlouvy za celkem 519 697 Kč |