Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Maier | 26 | 3 587 234 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Maier | 1 smlouva za celkem 95 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 337 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 249 600 Kč | 1 smlouva za celkem 364 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 364 000 Kč | 6 smluv za celkem 827 469 Kč | 4 smlouvy za celkem 622 545 Kč | 3 smlouvy za celkem 726 420 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 18 | 3 382 234 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 115 000 Kč |
| Domov Na Výsluní, Hořovice | 1 | 90 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 smlouva za celkem 95 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 337 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 249 600 Kč | 1 smlouva za celkem 364 000 Kč | 1 smlouva za celkem 364 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 622 469 Kč | 4 smlouvy za celkem 622 545 Kč | 3 smlouvy za celkem 726 420 Kč | |||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 115 000 Kč | ||||||||
| Domov Na Výsluní, Hořovice | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč |