Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 50 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vlastimil Fišer | 43 | 14 215 395 Kč |
| Jaromír Brázda | 50 | 15 049 159 Kč |
| AREA ZLÍN spol. s r.o. | 42 | 14 015 395 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vlastimil Fišer | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 133 881 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 30 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 398 354 Kč | |||||
| Jaromír Brázda | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 533 362 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 30 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 398 354 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 192 463 Kč | 2 smlouvy za celkem 171 820 Kč | ||
| AREA ZLÍN spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 133 881 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 30 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 398 354 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 43 | 14 215 395 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 2 | 399 482 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Slínová 4225, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 274 670 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 133 881 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 30 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 398 354 Kč | |||||
| Teplo Zlín, a.s. | 2 smlouvy za celkem 399 482 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Slínová 4225, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | 2 smlouvy za celkem 171 820 Kč | |||||||||
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |