Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 101 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,95 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Majer | 101 | 88 624 029 Kč |
| Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jan Majer | 4 smlouvy za celkem 632 667 Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 15 smluv za celkem 18 mil. Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 16 smluv za celkem 15 mil. Kč | 22 smluv za celkem 17 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 12 smluv za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 710 897 Kč | |
| Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 42 | 56 113 358 Kč |
| Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace | 8 | 0 Kč |
| Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace | 5 | 915 306 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 34 | 27 945 826 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace | 2 | 418 612 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 2 | 709 786 Kč |
| Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace | 1 | 95 336 Kč |
| Dopravní podnik města Děčína, a.s. | 5 | 142 128 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 846 890 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Děčín, Krajská zdravotní, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Děčín | 1 smlouva za celkem 230 221 Kč | 3 smlouvy za celkem 570 820 Kč | 13 smluv za celkem 14 mil. Kč | 17 smluv za celkem 16 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 372 743 Kč | 2 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 533 368 Kč | |||
| Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||
| Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 227 444 Kč | 2 smlouvy za celkem 232 623 Kč | 1 smlouva za celkem 222 616 Kč | 1 smlouva za celkem 232 623 Kč | |||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 8 smluv za celkem 992 476 Kč | 13 smluv za celkem 18 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 119 245 Kč | 1 smlouva za celkem 102 735 Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 177 528 Kč | |||
| Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 418 612 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 589 996 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | |||||||||
| Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 95 336 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Děčína, a.s. | 2 smlouvy za celkem 142 128 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 846 890 Kč |