Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lumír Pála | 19 | 3 078 966 Kč |
| Obec Jenišov | 1 | 44 649 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lumír Pála | 2 smlouvy za celkem 438 383 Kč | 4 smlouvy za celkem 718 498 Kč | 1 smlouva za celkem 175 208 Kč | 1 smlouva za celkem 59 895 Kč | 1 smlouva za celkem 199 650 Kč | 3 smlouvy za celkem 447 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 547 888 Kč | 3 smlouvy za celkem 491 744 Kč | |||
| Obec Jenišov | 1 smlouva za celkem 44 649 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 600 281 Kč |
| Město Kraslice | 4 | 0 Kč |
| Obec Kaceřov | 1 | 119 669 Kč |
| Obec Jenišov | 1 | 44 649 Kč |
| Obec Milíkov | 1 | 59 895 Kč |
| Karlovarský kraj | 9 | 1 199 352 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 238 733 Kč | 1 smlouva za celkem 186 340 Kč | 1 smlouva za celkem 175 208 Kč | ||||||||
| Město Kraslice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Obec Kaceřov | 1 smlouva za celkem 119 669 Kč | ||||||||||
| Obec Jenišov | 1 smlouva za celkem 44 649 Kč | ||||||||||
| Obec Milíkov | 1 smlouva za celkem 59 895 Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 3 smlouvy za celkem 447 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 547 888 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 764 Kč |