Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Poudera | 17 | 1 806 224 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vladimír Poudera | 1 smlouva za celkem 97 686 Kč | 3 smlouvy za celkem 409 604 Kč | 2 smlouvy za celkem 154 033 Kč | 5 smluv za celkem 411 536 Kč | 3 smlouvy za celkem 395 399 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 065 Kč | 1 smlouva za celkem 107 902 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace | 16 | 1 702 913 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 103 311 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 97 686 Kč | 3 smlouvy za celkem 409 604 Kč | 2 smlouvy za celkem 154 033 Kč | 4 smlouvy za celkem 308 225 Kč | 3 smlouvy za celkem 395 399 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 065 Kč | 1 smlouva za celkem 107 902 Kč | ||||
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 smlouva za celkem 103 311 Kč |