Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 48 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 2 | 5 572 050 Kč |
| CHOPOS, s.o. | 39 | 34 923 954 Kč |
| Městys Divišov | 3 | 5 052 106 Kč |
| Obec Vodslivy | 1 | 4 954 646 Kč |
| INTEZA advice a.s. | 1 | 133 100 Kč |
| ZEPRIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EVT Stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 496 170 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CHOPOS, s.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 8 smluv za celkem 11 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 889 815 Kč | 10 smluv za celkem 11 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 505 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 515 209 Kč | |
| Městys Divišov | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Obec Vodslivy | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| INTEZA advice a.s. | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | ||||||||||
| ZEPRIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EVT Stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| POHL cz, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 496 170 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHOPOS, s.o. | 17 | 24 598 021 Kč |
| Svaz měst a obcí České republiky | 1 | 2 877 600 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 6 252 800 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 506 489 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 15 | 11 824 403 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 3 140 728 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CHOPOS, s.o. | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 13 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 496 170 Kč | ||||||
| Svaz měst a obcí České republiky | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 195 209 Kč | |||||||||
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 889 815 Kč | 5 smluv za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 505 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 320 000 Kč | ||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| VODA Želivka, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Želivská provozní a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |