Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Tábor | 15 | 3 909 170 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Václav Tábor | 1 smlouva za celkem 206 650 Kč | 2 smlouvy za celkem 237 000 Kč | 1 smlouva za celkem 198 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 388 000 Kč | 1 smlouva za celkem 837 870 Kč | 1 smlouva za celkem 174 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 172 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 11 | 3 044 020 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 865 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 206 650 Kč | 1 smlouva za celkem 237 000 Kč | 1 smlouva za celkem 198 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 388 000 Kč | 1 smlouva za celkem 837 870 Kč | 1 smlouva za celkem 174 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 680 000 Kč | 1 smlouva za celkem 172 500 Kč | ||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 865 150 Kč |