Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 6 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Dubí 2 | 6 | 826 911 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Dubí 2 | 1 smlouva za celkem 145 627 Kč | 1 smlouva za celkem 94 120 Kč | 1 smlouva za celkem 175 765 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 1 smlouva za celkem 175 450 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 6 | 826 911 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Teplice | 1 smlouva za celkem 145 627 Kč | 1 smlouva za celkem 94 120 Kč | 1 smlouva za celkem 175 765 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 1 smlouva za celkem 175 450 Kč |