Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Mašek | 14 | 1 853 677 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavel Mašek | 1 smlouva za celkem 84 509 Kč | 3 smlouvy za celkem 329 037 Kč | 2 smlouvy za celkem 369 532 Kč | 2 smlouvy za celkem 425 815 Kč | 1 smlouva za celkem 95 419 Kč | 5 smluv za celkem 549 365 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 9 | 1 304 311 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 4 | 455 676 Kč |
| Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace | 1 | 93 689 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 84 509 Kč | 3 smlouvy za celkem 329 037 Kč | 2 smlouvy za celkem 369 532 Kč | 2 smlouvy za celkem 425 815 Kč | 1 smlouva za celkem 95 419 Kč | ||||||
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 4 smlouvy za celkem 455 676 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 93 689 Kč |