Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ludmila Muselová | 10 | 968 787 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ludmila Muselová | 3 smlouvy za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 100 188 Kč | 1 smlouva za celkem 374 737 Kč | 2 smlouvy za celkem 139 864 Kč | 1 smlouva za celkem 84 942 Kč | 1 smlouva za celkem 112 719 Kč | 1 smlouva za celkem 83 737 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Městské divadlo Žatec | 2 | 0 Kč |
| Město Žatec | 2 | 212 907 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 3 | 543 416 Kč |
| Technické služby města Žatec, příspěvková organizace | 2 | 139 864 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technická správa města Žatec, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| Městské divadlo Žatec | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Žatec | 1 smlouva za celkem 100 188 Kč | 1 smlouva za celkem 112 719 Kč | |||||||||
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 374 737 Kč | 1 smlouva za celkem 84 942 Kč | 1 smlouva za celkem 83 737 Kč | ||||||||
| Technické služby města Žatec, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 139 864 Kč |