Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šance Olomouc o.p.s. | 12 | 1 958 518 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Šance Olomouc o.p.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 944 451 Kč | 2 smlouvy za celkem 503 504 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 210 427 Kč | 1 smlouva za celkem 92 698 Kč | 2 smlouvy za celkem 207 439 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Olomouc | 9 | 1 858 518 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 100 000 Kč |
| Dětské centrum Chocerady – centrum komplexní péče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 844 451 Kč | 2 smlouvy za celkem 503 504 Kč | 1 smlouva za celkem 210 427 Kč | 1 smlouva za celkem 92 698 Kč | 2 smlouvy za celkem 207 439 Kč | |||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||||||
| Dětské centrum Chocerady – centrum komplexní péče, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |