Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota Základní škola Hostivař Praha - gymnastický spolek | 8 | 850 764 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tělovýchovná jednota Základní škola Hostivař Praha - gymnastický spolek | 1 smlouva za celkem 195 623 Kč | 2 smlouvy za celkem 191 387 Kč | 2 smlouvy za celkem 149 908 Kč | 1 smlouva za celkem 78 897 Kč | 1 smlouva za celkem 132 493 Kč | 1 smlouva za celkem 102 456 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 15 | 8 | 850 764 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 15 | 1 smlouva za celkem 195 623 Kč | 2 smlouvy za celkem 191 387 Kč | 2 smlouvy za celkem 149 908 Kč | 1 smlouva za celkem 78 897 Kč | 1 smlouva za celkem 132 493 Kč | 1 smlouva za celkem 102 456 Kč |