Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 71 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MIKROREGION JIZERA | 2 smlouvy za celkem 832 570 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 254 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |
| ELEKTROS, spol. s r.o. | 6 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DEHES, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Příšovice | 1 smlouva za celkem 241 766 Kč | 2 smlouvy za celkem 520 849 Kč | |||||||||
| Obec Sychrov | 1 smlouva za celkem 230 149 Kč | 1 smlouva za celkem 360 000 Kč | |||||||||
| František Hoffman | 1 smlouva za celkem 230 149 Kč | ||||||||||
| Obec Žďárek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Obec Paceřice | 1 smlouva za celkem 130 578 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| RoadMaster Repairs s.r.o. | 9 smluv za celkem 946 562 Kč | ||||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 2 smlouvy za celkem 782 265 Kč | ||||||||||
| ASANO, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STYLSTAV Liberec s.r.o. | 1 smlouva za celkem 414 665 Kč | ||||||||||
| Oprava komunikací Zoubek, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 274 540 Kč | ||||||||||
| 1FSL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Melichar Liberec s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Pěnčín | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Svijany | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| KLEIZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 520 849 Kč | ||||||||||
| Obec Modřišice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| D.stavby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 481 033 Kč | ||||||||||
| Obec Ohrazenice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Kobyly | 1 smlouva za celkem 423 500 Kč | ||||||||||
| Obec Přepeře | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PALESTAV CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 339 274 Kč | ||||||||||
| Obec Vlastibořice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| K + H, klempířství, pokrývačství, společnost s ručením omezeným | 1 smlouva za celkem 330 110 Kč | ||||||||||
| Obec Soběslavice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Radimovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Čtveřín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Příšovice, okres Liberec-příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Příšovice, okres Liberec-příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Paceřice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Přepeře, okres Semily - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Přepeře, okres Semily - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola, Pěnčín, okres Liberec, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Green Agro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 308 623 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIKROREGION JIZERA | 53 | 12 106 425 Kč |
| Liberecký kraj | 10 | 9 993 947 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 7 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 83 823 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MIKROREGION JIZERA | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 16 smluv za celkem 3 mil. Kč | 22 smluv za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 465 923 Kč | |||||||
| Liberecký kraj | 1 smlouva za celkem 766 020 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 254 100 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 937 750 Kč | 1 smlouva za celkem 996 254 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | |
| MĚSTO TURNOV | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 83 823 Kč |