Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace | 12 | 1 589 743 Kč |
| Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13 | 1 | 0 Kč |
| Karel Havelka | 1 | 160 930 Kč |
| Bohuslav Ludvík | 1 | 108 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 18 282 Kč |
| Jan Drnek | 1 | 143 235 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Ing. Antonín Bubák, Ph.D. | 1 | 0 Kč |
| Dům zdraví spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ARLES, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VÝTAHY, s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 10 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 963 175 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 36 486 Kč | 2 smlouvy za celkem 214 790 Kč | 1 smlouva za celkem 44 200 Kč | 1 smlouva za celkem 61 254 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 138 Kč | |||
| Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karel Havelka | 1 smlouva za celkem 160 930 Kč | ||||||||||
| Bohuslav Ludvík | 1 smlouva za celkem 108 000 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 18 282 Kč | ||||||||||
| Jan Drnek | 1 smlouva za celkem 143 235 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Antonín Bubák, Ph.D. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dům zdraví spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TOP Priority s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ARLES, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| VÝTAHY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 9 | 426 778 Kč |
| Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace | 13 | 0 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 3 | 1 162 965 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 10 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 36 486 Kč | 1 smlouva za celkem 15 000 Kč | 1 smlouva za celkem 44 200 Kč | 1 smlouva za celkem 61 254 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 138 Kč | ||||
| Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| Město Velké Meziříčí | 2 smlouvy za celkem 963 175 Kč | 1 smlouva za celkem 199 790 Kč |