Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jemnický mikroregion | 15 | 10 603 925 Kč |
| Mgr. Jana Lochmanová | 1 | 679 360 Kč |
| STROMMY COMPANY s.r.o. | 1 | 1 017 027 Kč |
| TAMTAM DEVELOPMENT s.r.o. | 1 | 643 902 Kč |
| Petr Szyroki | 1 | 710 270 Kč |
| Jitka Puchnarová | 1 | 516 201 Kč |
| Zdenka Nosková s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Gabriela Maňáková | 1 | 349 500 Kč |
| ERPLAN s.r.o. | 2 | 4 477 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jemnický mikroregion | 1 smlouva za celkem 840 708 Kč | 1 smlouva za celkem 679 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Mgr. Jana Lochmanová | 1 smlouva za celkem 679 360 Kč | ||||||||||
| STROMMY COMPANY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| TAMTAM DEVELOPMENT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 643 902 Kč | ||||||||||
| Petr Szyroki | 1 smlouva za celkem 710 270 Kč | ||||||||||
| Jitka Puchnarová | 1 smlouva za celkem 516 201 Kč | ||||||||||
| Zdenka Nosková s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mgr. Gabriela Maňáková | 1 smlouva za celkem 349 500 Kč | ||||||||||
| ERPLAN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jemnice | 1 | 840 708 Kč |
| Jemnický mikroregion | 9 | 6 524 717 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 1 000 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 2 238 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Jemnice | 1 smlouva za celkem 840 708 Kč | ||||||||||
| Jemnický mikroregion | 1 smlouva za celkem 679 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 000 000 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |