Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, ul. Husova 1337, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 53 416 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 57 830 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 89 976 Kč | ||||||
| Luisa Nečková | 1 smlouva za celkem 515 000 Kč | ||||||||||
| Tomáš Pospíšil | 2 smlouvy za celkem 365 575 Kč | ||||||||||
| Sportovní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tepelné hospodářství Kadaň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Kadaň, ul. Školní 1479, okr. Chomutov | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kabelová televize Kadaň, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okr. Chomutov | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Olgy Havlové Kadaň, ul. Kpt. Jaroše 581, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, ul. Na Podlesí 1481, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, ul. Klášterecká 1557, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, ul. Žitná 615, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kulturní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská správa sociálních služeb Kadaň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Mirka Sadílková | 2 smlouvy za celkem 280 000 Kč | ||||||||||
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 232 806 Kč | ||||||||||
| David Beneš | 1 smlouva za celkem 111 238 Kč | ||||||||||
| Lenka Váchová | 1 smlouva za celkem 6 655 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 27 500 Kč | ||||||||||
| NONAC CV spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 53 416 Kč |
| Město Kadaň | 4 | 89 976 Kč |
| Mateřská škola, ul. Husova 1337, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 13 | 1 596 604 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LOKKI International s.r.o. | 1 smlouva za celkem 53 416 Kč | ||||||||||
| Město Kadaň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 89 976 Kč | ||||||||
| Mateřská škola, ul. Husova 1337, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 515 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 365 575 Kč | 1 smlouva za celkem 57 830 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 630 699 Kč | 2 smlouvy za celkem 27 500 Kč |