Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 | 573 715 Kč |
| Bc. Magdaléna Stavinohová | 12 | 4 087 533 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 573 715 Kč | ||||||||||
| Bc. Magdaléna Stavinohová | 1 smlouva za celkem 573 715 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 600 160 Kč | 1 smlouva za celkem 450 120 Kč | 2 smlouvy za celkem 623 344 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 110 Kč | 2 smlouvy za celkem 711 663 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 10 | 4 087 313 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Za Nadýmačem 927 | 2 | 220 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 573 715 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 600 160 Kč | 1 smlouva za celkem 450 120 Kč | 2 smlouvy za celkem 623 344 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 711 553 Kč | |||
| Mateřská škola, Praha 10, Za Nadýmačem 927 | 1 smlouva za celkem 110 Kč | 1 smlouva za celkem 110 Kč |