Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 49 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| West-Bau s.r.o. | 7 | 1 264 683 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 1 354 042 Kč |
| business communication s.r.o. | 3 | 427 451 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 2 | 197 592 Kč |
| Milan Škopek | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 1 | 274 314 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 1 | 393 190 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| EL-STAV Štěch s.r.o. | 1 | 507 781 Kč |
| CENTRUM GASTRONOMIE Sušice s.r.o. | 1 | 161 277 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 148 900 Kč |
| INEL - Market, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 83 959 Kč |
| BossCan ComPrint spol. s r.o. | 1 | 73 016 Kč |
| INVEST TEL, s.r.o. | 1 | 61 178 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Adestik s.r.o. | 2 | 2 901 297 Kč |
| Area Projekt s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 2 272 325 Kč |
| Nerliano s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 78 768 Kč |
| Pavel Skala | 1 | 199 118 Kč |
| Martin Matějka | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| West-Bau s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 315 390 Kč | 2 smlouvy za celkem 411 055 Kč | 2 smlouvy za celkem 331 915 Kč | 1 smlouva za celkem 206 324 Kč | ||||||
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 285 758 Kč | 3 smlouvy za celkem 429 187 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 962 Kč | 3 smlouvy za celkem 479 135 Kč | ||||||
| business communication s.r.o. | 1 smlouva za celkem 191 736 Kč | 1 smlouva za celkem 123 790 Kč | 1 smlouva za celkem 111 925 Kč | ||||||||
| SANTAL spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 127 585 Kč | 1 smlouva za celkem 70 007 Kč | |||||||||
| Milan Škopek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 1 smlouva za celkem 274 314 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Data-Ing, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 393 190 Kč | ||||||||||
| Axes Computers s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| EL-STAV Štěch s.r.o. | 1 smlouva za celkem 507 781 Kč | ||||||||||
| CENTRUM GASTRONOMIE Sušice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 161 277 Kč | ||||||||||
| Mevra computers s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Agrowest a.s. | 1 smlouva za celkem 148 900 Kč | ||||||||||
| INEL - Market, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TERA Systems s.r.o. | 1 smlouva za celkem 83 959 Kč | ||||||||||
| BossCan ComPrint spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 73 016 Kč | ||||||||||
| INVEST TEL, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 61 178 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Adestik s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Area Projekt s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Nerliano s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 24U s.r.o. | 1 smlouva za celkem 78 768 Kč | ||||||||||
| Pavel Skala | 1 smlouva za celkem 199 118 Kč | ||||||||||
| Martin Matějka | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 49 | 11 423 530 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola, Klatovy, Hálkova 133
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 601 148 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 491 876 Kč | 6 smluv za celkem 959 773 Kč | 2 smlouvy za celkem 586 410 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 111 925 Kč |