Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 28 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMI Music s.r.o. | 3 | 987 000 Kč |
| Helena Ličková | 3 | 0 Kč |
| Pavel Plotz | 1 | 66 888 Kč |
| Tomáš Mucha | 1 | 52 390 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 2 | 100 691 Kč |
| Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6 | 1 | 60 000 Kč |
| Nowa Invest s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| SANOTECH.cz s.r.o. | 1 | 179 246 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 89 464 Kč |
| EOP Distribuce, a.s. | 2 | 516 224 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Chrudim | 7 | 933 723 Kč |
| Výtvarka s Janou s.r.o. | 1 | 409 590 Kč |
| HMB Králíky s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Fila | 1 | 297 980 Kč |
| MEGAPIXEL s.r.o. | 1 | 116 970 Kč |
| SAFETY SAFE s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CMI Music s.r.o. | 1 smlouva za celkem 399 000 Kč | 1 smlouva za celkem 68 000 Kč | 1 smlouva za celkem 520 000 Kč | ||||||||
| Helena Ličková | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavel Plotz | 1 smlouva za celkem 66 888 Kč | ||||||||||
| Tomáš Mucha | 1 smlouva za celkem 52 390 Kč | ||||||||||
| Asseco Solutions, a.s. | 1 smlouva za celkem 84 821 Kč | 1 smlouva za celkem 15 870 Kč | |||||||||
| Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6 | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Nowa Invest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč | ||||||||||
| SANOTECH.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 179 246 Kč | ||||||||||
| SANTAL spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 89 464 Kč | ||||||||||
| EOP Distribuce, a.s. | 1 smlouva za celkem 244 096 Kč | 1 smlouva za celkem 272 128 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola Chrudim | 1 smlouva za celkem 244 096 Kč | 3 smlouvy za celkem 109 700 Kč | 1 smlouva za celkem 272 128 Kč | 1 smlouva za celkem 256 000 Kč | 1 smlouva za celkem 51 800 Kč | ||||||
| Výtvarka s Janou s.r.o. | 1 smlouva za celkem 409 590 Kč | ||||||||||
| HMB Králíky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Fila | 1 smlouva za celkem 297 980 Kč | ||||||||||
| MEGAPIXEL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 116 970 Kč | ||||||||||
| SAFETY SAFE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Chrudim | 22 | 2 924 573 Kč |
| Město Chrudim | 2 | 516 224 Kč |
| Střední průmyslová škola Chrudim | 1 | 74 627 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 256 000 Kč |
| Základní umělecká škola Svitavy | 1 | 51 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní umělecká škola Chrudim, Základní umělecká škola Svitavy
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní umělecká škola Chrudim | 6 smluv za celkem 713 553 Kč | 3 smlouvy za celkem 212 821 Kč | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 268 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 74 858 Kč | 3 smlouvy za celkem 555 073 Kč | 2 smlouvy za celkem 549 009 Kč | 2 smlouvy za celkem 414 950 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||
| Město Chrudim | 1 smlouva za celkem 244 096 Kč | 1 smlouva za celkem 272 128 Kč | |||||||||
| Střední průmyslová škola Chrudim | 1 smlouva za celkem 74 627 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 256 000 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola Svitavy | 1 smlouva za celkem 51 800 Kč |