Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou | 16 | 1 836 723 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou | 1 smlouva za celkem 27 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 881 631 Kč | 1 smlouva za celkem 17 600 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 431 095 Kč | 1 smlouva za celkem 381 857 Kč | 2 smlouvy za celkem 24 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 42 378 Kč | 1 smlouva za celkem 30 263 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 16 | 1 836 723 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 27 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 881 631 Kč | 1 smlouva za celkem 17 600 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 431 095 Kč | 1 smlouva za celkem 381 857 Kč | 2 smlouvy za celkem 24 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 42 378 Kč | 1 smlouva za celkem 30 263 Kč |