Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 9 | 825 244 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| I3 Consultants s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| Jedelský Pavel | 1 | 210 000 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 328 761 Kč |
| CASNET s.r.o. | 3 | 342 430 Kč |
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| NANTE interier s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KNEDLÍKY MARTINEK s.r.o. | 1 | 59 500 Kč |
| Mountfield a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 195 149 Kč | 1 smlouva za celkem 206 765 Kč | 1 smlouva za celkem 79 061 Kč | 2 smlouvy za celkem 214 170 Kč | 3 smlouvy za celkem 130 099 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| I3 Consultants s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jedelský Pavel | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | ||||||||||
| RETIGO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 328 761 Kč | ||||||||||
| CASNET s.r.o. | 1 smlouva za celkem 342 430 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 479 Kč | ||||||||||
| NANTE interier s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| KNEDLÍKY MARTINEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 59 500 Kč | ||||||||||
| Mountfield a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 825 244 Kč |
| Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 15 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 195 149 Kč | 1 smlouva za celkem 206 765 Kč | 1 smlouva za celkem 79 061 Kč | 2 smlouvy za celkem 214 170 Kč | 1 smlouva za celkem 130 099 Kč | ||||||
| Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |