Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVM Elektro sig. s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Zdeněk Doleček | 2 | 0 Kč |
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 4 | 398 090 Kč |
| Dalibor Batík | 1 | 71 390 Kč |
| Dosmont s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Mechanika Teplice, družstvo | 1 | 0 Kč |
| EKONO MANAGEMENT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 240 439 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| INSTAS Melíšek s.r.o. | 1 | 154 944 Kč |
| Bohumil Fiala | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 3 | 1 200 000 Kč |
| Alan Heller | 1 | 299 362 Kč |
| MEGAWATT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petra Kvasňová | 1 | 242 000 Kč |
| Zdeněk Rež | 1 | 242 718 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AVM Elektro sig. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Doleček | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 060 Kč | 1 smlouva za celkem 100 430 Kč | ||||||||
| Dalibor Batík | 1 smlouva za celkem 71 390 Kč | ||||||||||
| Dosmont s.r.o. | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | ||||||||||
| Mechanika Teplice, družstvo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EKONO MANAGEMENT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 240 439 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INSTAS Melíšek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 154 944 Kč | ||||||||||
| Bohumil Fiala | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČEZ Prodej, a.s. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Alan Heller | 1 smlouva za celkem 299 362 Kč | ||||||||||
| MEGAWATT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petra Kvasňová | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Rež | 1 smlouva za celkem 242 718 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 18 | 3 210 101 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 2 | 173 030 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace, Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 221 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 060 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 489 Kč | 4 smlouvy za celkem 413 883 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 242 718 Kč | |||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 100 430 Kč |