Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský krajský fotbalový svaz | 17 | 5 443 988 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zlínský krajský fotbalový svaz | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 319 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 375 000 Kč | 1 smlouva za celkem 328 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 612 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 620 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 584 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 16 | 4 500 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 943 988 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 319 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 375 000 Kč | 1 smlouva za celkem 328 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 612 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 842 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 620 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 584 000 Kč | |
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 943 988 Kč |