Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace | 9 | 472 571 Kč |
| AGR GASTRO, s.r.o. | 2 | 277 611 Kč |
| COMPUNAX spol. s r.o. | 1 | 122 174 Kč |
| Nábytek Hrdý s.r.o. | 2 | 193 237 Kč |
| MARATEX s. r. o. | 1 | 60 803 Kč |
| Vltavínská, s.r.o. | 1 | 63 994 Kč |
| Lukáš Věžník | 3 | 204 885 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 0 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 2 | 305 219 Kč |
| BM ČESKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 165 196 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 78 892 Kč | 2 smlouvy za celkem 166 552 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 1 931 Kč | |||||
| AGR GASTRO, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 176 948 Kč | 1 smlouva za celkem 100 663 Kč | |||||||||
| COMPUNAX spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 122 174 Kč | ||||||||||
| Nábytek Hrdý s.r.o. | 1 smlouva za celkem 78 892 Kč | 1 smlouva za celkem 114 345 Kč | |||||||||
| MARATEX s. r. o. | 1 smlouva za celkem 60 803 Kč | ||||||||||
| Vltavínská, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 63 994 Kč | ||||||||||
| Lukáš Věžník | 1 smlouva za celkem 62 676 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 209 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 155 219 Kč | |||||||||
| BM ČESKO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 5 | 227 127 Kč |
| Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace | 17 | 1 339 864 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 103 876 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 3 smlouvy za celkem 165 196 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 1 931 Kč | ||||||||
| Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 176 948 Kč | 1 smlouva za celkem 122 174 Kč | 3 smlouvy za celkem 240 358 Kč | 2 smlouvy za celkem 178 339 Kč | 2 smlouvy za celkem 84 855 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 168 Kč | 4 smlouvy za celkem 142 335 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 687 Kč | |||
| Město Třebíč | 1 smlouva za celkem 103 876 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |