Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 28 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 81 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 6 | 230 444 Kč |
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 183 813 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 3 | 975 639 Kč |
| PILUŠASTAV s.r.o. | 2 | 1 388 827 Kč |
| Ing. Jan Romaněnko | 1 | 12 100 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. | 1 | 0 Kč |
| VESTAV group s.r.o. | 1 | 961 890 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 0 Kč |
| Ing.arch. KRISTEN MICHAL | 1 | 343 640 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 240 293 Kč |
| Abacra stavební s.r.o. | 1 | 117 875 Kč |
| Martin Pohlodek | 1 | 227 173 Kč |
| 1 | 182 300 Kč | |
| WAGNER stavební spol. s r.o. | 1 | 2 117 364 Kč |
| Handl Jaromír, Ing. | 1 | 60 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 81 000 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 6 522 Kč | 1 smlouva za celkem 23 139 Kč | 1 smlouva za celkem 31 750 Kč | 1 smlouva za celkem 31 949 Kč | 2 smlouvy za celkem 137 084 Kč | ||||||
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 81 000 Kč | 1 smlouva za celkem 102 813 Kč | |||||||||
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 smlouva za celkem 299 999 Kč | 1 smlouva za celkem 585 640 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||
| PILUŠASTAV s.r.o. | 1 smlouva za celkem 882 102 Kč | 1 smlouva za celkem 506 725 Kč | |||||||||
| Ing. Jan Romaněnko | 1 smlouva za celkem 12 100 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VESTAV group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 961 890 Kč | ||||||||||
| Město Vyškov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing.arch. KRISTEN MICHAL | 1 smlouva za celkem 343 640 Kč | ||||||||||
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 smlouva za celkem 240 293 Kč | ||||||||||
| Abacra stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 117 875 Kč | ||||||||||
| Martin Pohlodek | 1 smlouva za celkem 227 173 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 182 300 Kč | |||||||||||
| WAGNER stavební spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Handl Jaromír, Ing. | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 27 | 6 938 545 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 6 522 Kč | 1 smlouva za celkem 81 000 Kč | 1 smlouva za celkem 299 999 Kč | 5 smluv za celkem 917 341 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 825 933 Kč | 2 smlouvy za celkem 149 625 Kč | 3 smlouvy za celkem 441 422 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 137 084 Kč |