Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslava Kramářová | 1 | 98 850 Kč |
| Jaroslav Klimeš | 2 | 1 038 631 Kč |
| MALÁČ s.r.o. | 1 | 205 579 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 296 300 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Česká republika, s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 6 | 36 152 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CNK spol. s r.o. | 1 | 634 040 Kč |
| PB PLAST, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Rostislav Štark | 1 | 93 570 Kč |
| Jaroslav Šustr | 1 | 99 994 Kč |
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zemědělské družstvo Vícov | 1 | 0 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 3 | 220 804 Kč |
| RABAKO TRADE s.r.o. | 2 | 131 528 Kč |
| BS - IMEX, spol. s r.o. | 1 | 84 417 Kč |
| TUN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslava Kramářová | 1 smlouva za celkem 98 850 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Klimeš | 1 smlouva za celkem 439 646 Kč | 1 smlouva za celkem 598 985 Kč | |||||||||
| MALÁČ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 205 579 Kč | ||||||||||
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 smlouva za celkem 296 300 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| E.ON Česká republika, s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 36 152 Kč | ||||||
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CNK spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 634 040 Kč | ||||||||||
| PB PLAST, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Rostislav Štark | 1 smlouva za celkem 93 570 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Šustr | 1 smlouva za celkem 99 994 Kč | ||||||||||
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zemědělské družstvo Vícov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 148 505 Kč | 1 smlouva za celkem 72 299 Kč | |||||||||
| RABAKO TRADE s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 131 528 Kč | ||||||||||
| BS - IMEX, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 84 417 Kč | ||||||||||
| TUN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hraničky, Vyškov, příspěvková organizace | 33 | 3 202 189 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Hraničky, Vyškov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Hraničky, Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 98 850 Kč | 2 smlouvy za celkem 645 225 Kč | 4 smlouvy za celkem 895 285 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 926 050 Kč | 2 smlouvy za celkem 63 815 Kč | 7 smluv za celkem 99 994 Kč | 6 smluv za celkem 364 518 Kč | 2 smlouvy za celkem 108 451 Kč |